Zasady współpracy

Chciałabym, żebyś czuł/a się komfortowo, dlatego dostosowuję formę kontaktu do Twoich oczekiwań. Aby usprawnić naszą współpracę zalecam, żeby cały proces odbywał się w następujący sposób:

  1. (opcjonalnie) Wstępna konsultacja odnośnie wyboru długości jadłospisu. Jeśli nie wiesz, którą usługę wykupić – napisz do mnie, a z chęcią Ci doradzę.
  2. Zakup jadłospisu. Jadłospis możesz zakupić albo w moim sklepie, albo po prostu kontaktując się ze mną.
  3. Wypełnienie i odesłanie ankiety oraz wyników badań. Ankietę dostaniesz automatycznie na maila po wykupieniu jadłospisu w sklepie. Jeśli wybrałeś/aś opcję zakupu jadłospisu przelewem, daj mi znać – wyślę Ci ankietę. Jeśli nie wiesz, jakie wyniki badań będą mi potrzebne do ułożenia jadłospisu – napisz do mnie.
  4. (opcjonalnie) Konsultacja. Umawiamy się na Skypie/Zoomie/telefonicznie/na czacie. Konsultacja nie jest obowiązkowa – jeśli czujesz, że podczas dotychczasowych rozmów dowiedziałeś/aś się już wszystkiego, czego na obecną chwilę potrzebujesz – nie ma najmniejszego problemu.
  5. Wysłanie jadłospisu i prośba o przejrzenie go. Ułożenie pierwszego jadłospisu zajmuje mi od 7 do 10 dni roboczych. Po tym czasie wysyłam Ci go i proszę, żebyś sprawdził/a, czy wszystko Ci odpowiada i czy coś trzeba zmienić. Dostajesz również informację, po ilu dniach stosowania jadłospisu powinieneś/powinnaś się do mnie zgłosić.
  6. Pierwsza konsultacja kontrolna. Pierwsza konsultacja następuje po 5 dniu stosowania jadłospisu*. Potrzebuję 2 dni, aby jadłospis poprawić lub wysłać nowy. Jeśli więc zacząłeś dany jadłospis w niedzielę, to proszę o informację zwrotną we czwartek, a w sobotę wysyłam poprawiony lub nowy jadłospis. Konsultacja może odbyć się w dowolnej, wybranej przez Ciebie formie: przez maila lub na czacie.
  7. (opcjonalnie) Wysłanie poprawionego lub nowego jadłospisu.
  8. Następne konsultacje kontrolne. Co tydzień, w ten sam dzień*, proszę Cię o kontakt. Nie musisz pisać wypracowań – wystarczą dosłownie dwa zdania o tym, jak podoba Ci się jadłospis, jakie trudności napotkałeś/aś, co byś chciał/a, żeby się znalazło w kolejnym jadłospisie, itp.

*Zdaję sobie sprawę, że z różnych powodów możesz zacząć stosować dany jadłospis z opóźnieniem. Być może w środku tygodnia powtórzysz któryś dzień, bo tak Ci będzie łatwiej – stąd też nie określam od razu, który konkretnie dzień ma być dniem kontroli. Pamiętaj, napisz do mnie po prostu dwa dni przed dniem, w którym chcesz otrzymać nowy jadłospis.